Yükleniyor…

Çalışma Saatlerimiz : 10.00 - 20.00

hakkimizda

Hakkımızda


Öz Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi

Öz Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi, İnsan vücudunu en iyi analiz eden ve bilen Fizyoterapistlerin bir araya gelerek oluşturduğu bir kurumdur.Fizik Tedavi Egzersizleri, Manuel Terapi, Klinik Pilates ve Trigger Point hizmetlerini profesyonel anlamda sunmak, yaşam kalitenizi yükseltmek adına kurulmuş olup sizlerin hizmetindeyiz.

Öz Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi, tecrübeli kadrosuyla yaşam kalitenizi yükseltmek amacıyla her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.Evinizdeki huzuru sıcaklığı ve rahatlığı hissede bilmeniz için güler yüzlü saygılı insanı seven ve değer veren deneyimli ekibimizle koruyucu sağlık hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Öz Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi'mizin temel misyonu hasta memnuniyeti odaklı olup kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli kadrosuyla hasta haklarına veya etik kurallara saygılı hizmet vermek kişinin ihtiyaçlarına yönelik program belirlemek ve yaşam kalitemizi zirveye taşımaktır.

Öz Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi'mizin temel vizyonu fizyoterapistler olarak egzersiz programının kişiye özel olduğunu, ihtiyacına yönelik programlama ile çok daha hızlı ve doğru sonuca ulaşılacağını savunuruz. Kurumumuzda verilen her alandaki hizmet bu sebeple birbirini destekler niteliktedir.

Uzman Kadromuz


Öz Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi