Yükleniyor…

Çalışma Saatlerimiz : 10.00 - 20.00

Fizik Tedavi EgzersizleriÖz Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi, sağlıklı yaşam ile ilgili temel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Genel ağrılardan bahsedince ilk olarak akla omurga ve omurga ağrıları gelir. Omurga ağrılarının en sık görülenleri ise bel ağrısı ve boyun ağrılarıdır. Uzun süreli ve kronikleşen bu kronik ağrılar ilerleyen zamanlarda bel fıtığına ve ya boyun fıtığına dönebilmektedir. Bundan dolayı kişiye uygun bir Fizik tedavi egzersizleri için program verilmesi gereklidir.

Fizik tedavi egzersizleri sizleri ilaçlardan uzaklaştırarak, manuel terapi, trigger point terapi başta olmak üzere alternatif metodlardan da destek almak için doktorunuza başvurabilirsiniz. Bununla ilgili doktorunun da önereceği yöntem veya yöntemlerle beraber hastanın günlük yaşamı da düzenlenirse başta bel fıtığı, bel ağrısı, boyun fıtığı, boyun ağrısı, bel tutulması, kamburluk veya kalça ağrıları olmak üzere bütün kas-iskelet şikayet, yakınma ve ağrılarında başarılı olunabilir.

Fizik Tedavi Egzersizleri de bütüncül yaklaşım çok önemlidir. Sağlıklı yaşama kavuşmak ve bunun devam ettirilmesi oldukça kompleks bir konudur. bundan dolayı fizyoterapisterimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Son yıllarda özellikle masa başı iş yapan ofis çalışanlarında duruş bozukluğu, kamburluk boyun fıtığı, bel fıtığı, kalça ağrısı gibi şikayetler de artış göstermiştir.

Yasal uyarı: Bu sitede bulunan yazılar teşhis veya tanı amaçlı değildir, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tanı için mutlaka doktorunuza başvurun.